Biz Kimiz?

Öz sultangazi nakliyatÖz Sultangazi Nakliyat 20 yılı aşkın bir süredir Siz kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir:

Yıllar içinde edindiğimiz en büyük tecrübe, insanların güvenini kazanmanın her şeyden daha üstün olduğudur. Amacımız bir sefer değil her zaman sizinle çalışabilmektir. İnanıyoruz ki sizin memnuniyetiniz bizi daha da ileri götürecek ve daha geniş müşteri yelpazesine sahip olmamızı sağlayacaktır.

Misyon ve Vizyonumuz;

Image 02

Öz Sultangazi Nakliyat olarak temel misyonumuz çevreye duyarlı araçlarla müşterilerimizin her tür nakliyat ihtiyacını ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektir. Bunları yaparken işimizin merkezinde insan olduğu gerçeğini unutmadan hareket ediyor ve memnuniyetinizi kendimize amaç ediniyoruz.

Öz Sultangazi Nakliyat'ın vizyonu en ileri teknolojileri kullanarak nakliyat sektöründe lider firma olmaktır. Bunu gerçekleştirirken temel değerlerimiz bize klavuz olacaktır.

Müşteri yorumları;

Evimi taşımadan önce, taşıma sırasında eşyalarıma gelebilecek zarar beni korkutuyordu. Fakat Öz Sultangazi Nakliyat'ın deneyimli ekibi sayesinde yeni evime huzurla taşındım. Teşekkür ederim..

Yasemin P. - Bilgisayar programcısı

İstanbul içi nakliyede taşıma sorunumuzu sırtımızdan aldığınız için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bizim için keyif.

Murat A. - Mobilya Tasarım Atölye Sahibi

Evimi taşırken göstermiş olduğunuz güleryüz, hassasiyet ve özen için çook teşekkür ederim.

Aydın Z. - Doktor.